Kontakta oss

Initcia är alltid öppen för nya idéer, projekt och samarbeten.
Tveka inte att ta kontakt med oss!

Barn i Uppsala

Evenemangsguiden för Barn i Uppsala, tipsa oss gärna.

Gratis Uppsala

Evenemangsguiden Gratis Uppsala, tipsa oss gärna.

FyrisWebb

När du vill ha hjälp med en webbsida eller grafisk formgivning

Hanna Rådberg

Hanna Rådberg

Verksamhetsledare och handledare

070 – 285 60 24

hanna.radberg@initcia.se

Jessica Stigsdotter Axberg

Jessica Stigsdotter Axberg

Handledare, Webbutvecklare

0760– 20 21 81

jessica.s.axberg@initcia.se

Erik Hoving

Erik Hoving

Verksamhetsutvecklare och ekonom

070 – 751 17 16

erik.hoving@initcia.se

Chris Vargenberg

Chris Vargenberg

Handledare

076 – 794 91 65

chris.vargenberg@initcia.se

Ute Heinemann

Ute Heinemann

Handledare, Validerar arbetsmarknadskompetenser

076 – 794 91 65

ute.heinemann@initcia.se

Elsa Kjellander

Elsa Kjellander

Gruppledare och Brukarrevisor

073 – 310 26 16

elsa.kjellander@briu.se

Karin Karelius

Karin Karelius

Verksamhetsutvecklare, BRiU

070 – 735 36 04

karin.karelius@briu.se

Kontorstelefon

076 – 794 91 65

info@initcia.se

Theresa Barguirdjian

Theresa Barguirdjian

Yogalärare / Friskvård

Kontorsyoga

Amina Boulaabi

Amina Boulaabi

Ordförande Initcia

amina.boulaabi@initcia.se

Birgitta Westas

Birgitta Westas

Handledare

birgitta.westas.initcia@gmail.com

Hilde Klasson

Hilde Klasson

Handledare

hilde.klasson.initcia@gmail.com

Hittar du inte den du söker?

Är du intresserad av att praktisera eller arbetsträna på Initcia? Skicka e-post till kontakt@initcia.se så bokar vi in ett studiebesök.
Du kan också kontakta din arbetsförmedlare, handläggare eller arbetsmarknadssekreterare och berätta att du vill veta mer om Initcia.

Initcias lokaler ligger på Kungsgatan 70D i Uppsala. Tio-femton minuters promenad från Uppsala Centralstation.

Kontorstider och adress

Initcias kontor kan nås på telefonnummer 076 – 794 91 65 under vanliga kontorstider (09:00 – 16:30 vardagar)

VI HAR FLYTTAT TILL

Kungsgatan 70D

Initcia ekonomisk förening
Kungsgatan 70D, 1 tr  |  753 23 Uppsala